Na de gemeenteraadsverkiezingen in maart kregen gemeenten nieuwe gemeenteraadsleden en nieuwe wethouders. En dit betekent voor onze GGD een nieuw bestuur. Vanuit elke gemeente is er een wethouder die in ons algemeen bestuur komt. Dit is voor het bestuur van de GGD, in de praktijk, de wethouder met ofwel (publieke) gezondheid ofwel jeugd in de portefeuille.
Bij deze bestuurswissel zijn er veel nieuwe gezichten. Er zijn slechts 4 bestuursleden die ook in de vorige periode bestuurslid waren en er zijn maar liefst 7 nieuwe gezichten. De kennismaking met elkaar en met de GGD was dus zeker welkom.
We wensen ons nieuwe algemeen bestuur veel succes en een prettige samenwerking!
Foto:
Boven, van links naar rechts: Jan Carlo Bos, Steven Bunt, Jan Uitslag, Astrid Schulting, Alijn Muijsers-Lok, Bernard van den Belt, Tjitske Siderius
Onder, van links naar rechts: Andy de Vos, Martine Scholten, Rik van Wijk
Niet op de foto: Alice van den Nieuwboer en Herman Engberink